אביזרים וציוד לניקוי הבריכה

מספר בריכות השחייה הביתיות, רק עולה בכל שנה, אם פעם, היו רק חברות בודדות שהיו מתקינות ובונות בריכות שחייה, היום מספרן גדל וניתן למצוא חברות רבות, העוסקות בכך וכן, מספקות פילטרים ואביזרי ציוד לבריכה. הציוד שזקוקות לו בריכות השחייה הביתיות הוא: משאבות לבריכות, פילטרים, תאורת מים, חומרי ניקוי מיוחדים לבריכה, אמצעי בטיחות. יש לשטוף מדי יום, את הפילטר המיועד לבריכת השחייה, כך שזרימת המים בבריכה, תתאפשר בקלות. שינה משאבת חול שיש לשטוף אותה פעם בשבועיים. יש לבצע בדיקות יום יומיות לרמת המים וניקיונם בבריכת השחייה, שכן, מים שלא יהיו נקיים, יכולים לגרום לבעיות בריאות שונות והם מסוכנים לרחצה. רמת ה- PH במים, שי לבצע פעם בשבועיים, באמצעות ערכה מתאימה שיש לרכוש עם התקנתה של הבריכה והתחלת תפעולה.

 

ציוד לניקיון הבריכה

יש לדאוג עבור פילטרים ואביזרי ציוד לבריכה כמו כלור מיוחד לבריכה, על מנת לנקות בה את המים, על פי תוצאות הבדיקה של המים. יש לרכוש רשת מיוחדת לבריכה, לניקוי עלים ולכלוך המגיע למים מחוץ לבריכה. ניתן להשתמש באותם מי בריכה במשך כל עונת הקיץ. בסוף העונה, ניתן להשתמש במים בור השקיית הצמחים בגינה. יש לרכוש כיסוי מתרים לבריכה, כך שהבריכה תישמר נקייה והתחזוקה בה לא תהיה גבוהה. יש לשמור, כי ילדים, לא יהיו בבריכה או לידה, ללא ליווי של מבוגרים. ניתן לרכוש מעקות בטיחות וסולם לבריכה, מה שעשוי להקנות לבריכה, להיות בטיחותית יותר. יש לרכוש חומר הנקרא אלגוציד, המיועד למניעה של חיידקים, אורגניזמים ומניעת ירוקת בקרקעית הבריכה. פתרונות  ניקוי במים גם יכולים לבוא בחשבון בעת ניקוי סביבה הבריכה או הגינה. מכונת הזרקה בלחץ מים של המותג המוביל הבינלאומי Karcher Shelldan יכולה להביא לביתכם פתרון ניקוי מושלם במחיר מיוחד.

 

בדיקה וסקר שוק של ציוד לבריכה

יש לבצע סקר שוק בין כמה מקומות שמוכרים הן פילטרים ואביזרי ציוד לבריכה. כך שיהיה לכם מושג לגבי התקציב שיש להכין עבור הציוד. חשוב כי יהיה לכם את כל הדרוש, עבור תחזוקת הבריכה שלכם. יש  להתייעץ עם מכרים וחברים, לגבי הציוד שהם רכשו לבריכות השחייה שלהם. עצות מחברות המתקינות ומתחזקות בריכות שחייה ביתיות, תמיד תעזורנה לתחזוקה נכונה. תוכלו למצוא חומר גם ברשת לגבי תחזוקה נכונה של בריכות, כך שיהיה לכם מושג בסיסי.