אחזקת בריכה 

אם אנו חושבים לקנות בריכה ולהתקינה בבית או אם יש לנו כבר בריכה ביתית אנו מן הסתם צריכים לדעת ולזכור שאנו צריכים לתחזק אותה. אחזקת בריכה דורשת מאיתנו לרכוש כל מיני דברים שעוזרים בכך ולהשתמש בהם בצורה נכונה. קודם כל אנו נצטרך תאורה לבריכה או באיזור הבריכה, חשוב שלא יהיה חשוך באיזור זה בו יש מים ומסוכן אפילו להחליק. אנו נצטרך מסננים למים כדי שלא יצטברו במים חיידקים ותמיד המים יהיו נקיים וטובים עבורנו לשחות בהם. אנו נצטרך חומר חיטוי הידוע לכולנו בשם כלור, ולדעת מה הכמות שצריכה להיות במים לפי גודל הבריכה וכמות המים שהיא מכילה, כיוון שעודף כלור גם יכול להיות מסוכן לנו. 

אחזקת בריכות יכולה לכלול רכישת כיסוי לבריכה, משהו שיכסה את המים ויחסוך מאיתנו לנקות אותה מעלים ומלכלוכים שנמצאים באוויר, הבריכה אטומה ונקייה ומוכנה לשימוש תמיד באמצעות כיסוי לבריכה. אחזקת בריכה יכולה לכלול אינספור אפשרויות לשיפור, לשדרוג הבריכה, לניקיון הבריכה וליופייה והמראה הכללי שלה. אנו נצטרך לעשות את כל אלו מידי פעם כדי להנות מהבריכה שלנו בכל עונות השנה, בערבים ובבקרים ובכל זמן שנרצה להשתמש בה, אם אנחנו ההורים או אם ילדינו הקטנים. אחזקת בריכה היא נושא חשוב מאוד ובלעדיי אחזקה נכונה, אנו לא נהנה מבריכה בבית כמו שצריך, רצוי ומומלץ. אחזקת בריכה תעזור לנו בעצם להנות ממנה, ממים נקיים וצלולים, אם נקנה משהו שעוזר לחמם את המים נוכל גם לרחוץ בה בימי החורף. 

ישנם כאלה שרוכשים כל מיני עזרים, מעקה לבריכה, מדרגות כדי שנוכל לצאת ממנה בקלות, כל אחד מוסיף לבריכה מה שנראה לו נכון ונחוץ, לכל בריכה גם יש סוג תחזוקה שונה. ישנם בריכות גדולות ואיכותיות שדורשות רמת אחזקת בריכה יותר גבוהה, ישנם בריכות בית יותר פשוטות שהאחזקה יותר פשוטה וקלה או נוחה, זה מאוד תלוי בסוג הבריכה, בגודלה ועומקה. אחזקת בריכה היא נושא חשוב שעומד מאחורי רכישת בריכה ביתית וכמו הרבה דברים אחרים שאנו רוכשים ועושים בבית אנו צריכים לתחזק, זה אומר מבחינתנו כסף, זמן ורצון.