איטום בריכות שחיה 

כאשר אנו מחליטים לעשות בריכה בחצר ביתנו אנו צריכים לבדוק קודם כל סוגי בריכות קיימים ומה יתאים לנו ולתנאי ביתנו. אם בחרנו בריכה ביתית מבטון אנו נצטרך לדאוג שיהיה איטום טוב. איטום בריכות שחיה הוא חשוב מאוד אם לא הכי חשוב בבריכות שחיה ביתיות מבטון, אנו צריכים לדאוג לכך כדי שלא יהיו נזקים, סדקים, דליפת מים וכד'. אלו דברים שאף אחד לא אוהב ולא רוצה להתמודד איתם לכן חשוב להעסיק את האנשים הנכונים והם לא אלו שגובים את המחיר הנמוך ביותר בדרך כלל. אנשים רבים מתפתים לשלם מחיר נמוך על איטום בריכות שחיה אך בסופו של דבר משלמים בהרבה יותר על נזקים ובעיות שצצות בדרך. 

בריכות מבטון ללא איטום טוב ונכון ייצרו בעיות ואנו לא נהנה מהבריכה כמו שתכננו ורצינו. לכן חשוב להשקיע בתכנון הבריכה קודם כל, לאחר מכן בבניה שלה, באיטום נכון, וכמובן בתחזוקת הבריכה בצורה מתמדת. אנשים שאין להם כסף זמן ורצון לכך מן הסתם לא יעשו זאת, אבל אחרים שזה ממש כסף קטן בשבילם רוצים בריכה בבית, מבחינתם זה איכות חיים אחרת. בריכה טובה, איכותית, יפה, שבנויה כמו שצריך ובהחלט מעסיקה אותנו ומשמשת אותנו ביום יום. חשוב לעבוד עם אנשים שמבינים בתחום ויודעים את העבודה, שיודעים על כל הבעיות האפשריות שיכולות לצוץ וסוגרים אותם מבעוד מועד. 

איטום בריכות שחיה הוא הנושא החשוב ביותר, אם לא נאטום אותה ומדובר במוצר שמכיל המון מים, אנו נהיה בבעיה, סדקים, פיצוצים ונזילות הם לא בריאים לבריכה ביתית ולכל בריכה בעצם לא משנה אם בחצר או במקום אחר. אנו חייבים לדאוג שיתבצע איטום בריכות שחיה ושהיסודות אותם בנינו מדויקים וטובים, כדי להמשיך בהליך של בניית הבריכה, עד כמובן לשלב מילוי המים בבריכה. אם נחפף בשלבים הראשונים ולא נתמקד במה שבאמת חשוב לאותו רגע אנו נסבול ממנו לאחר מכן ואז יהיה הרבה יותר מסובך לתקן או לשנות משהו. אם צריך להשקיע כסף, אנו נצטרך לעשות זאת וסביר להניח שאנשים שיכולים ומרשים לעצמם לבנות בריכה בבית יוכלו לעמוד בהוצאות האלה.