בריכה לילדים 

בריכה לילדים יכולה להיות הדבר הכי שימושי עבור ילדינו או יותר נכון ובעקיפין הכי שימושי לנו. ילדים אוהבים מים, לשחק במים, במיוחד בריכה בה הם יכולים לשחק או לבד או עם חברים וקרובי משפחה, להשתעשע, לקפוץ, להוציא אנרגיה בכל מיני דרכים, מה שעושה לנו אוטומטית את השירות ומעייף אותם כך שבערב לאחר כל היום הם צריכים להתקלח לאכול ופשוט לישון בקלות יתרה ואף מוקדם. בריכה לילדים יכולה להיות, אך ורק אם הבית שלנו מאפשר זאת מבחינת התנאים שלו, אם יש מקום ואיזור או חצר שאפשר לשים בו בריכה לילדים, ואם כמובן יש לנו כסף לכך ולאחזקת בריכה. שזה בהחלט לא פשוט. 

בריכת שחיה  לילדים יכולה למלא לילדינו הרבה חורים פנויים ולהעסיקם כשמשעמם ואין שיעורים או חוגים ומשהו לעשות וזאת כמובן ניתן בעונות שמתאימות לכך, אלא אם הבית שלנו מאפשר גם שחיה וכניסה לבריכה גם בעונת החורף כאשר קר מאוד, גם בחוץ וגם מן הסתם בתוך המים. בקיץ לא תמיד יש לנו כוח לצאת מהבית ולקחת את הילדים בחוץ ולהעסיק אותם כאשר חם ודביק, אז אנו יכולים להפנות אותם לבריכה בבית, שיזמינו חבר ויהנו איתו בלי שאנו נצא החוצה ונסבול. בריכה לילדים היא פתרון מעולה, אף פעם לא נמאס, תמיד נחמד שיש בבית, זה מוסיף עוד אופציות לעשייה. 

ישנם בתים שאין מה לעשות לא מאפשרים התקנת בריכה לילדים, התנאים לא מאפשרים לכך, אין מקום ואולי הכי רחוק שנצליח לדמות וגם לא זה אמבטיה גדולה או ג'קוזי מסוים, אבל גם זה לא משתלם ולא אותו הדבר, ואנו בסוף לא משתמשים בו כמו שנדמה לנו שנעשה כך. יש הבדל גם בין אטרקציה שממוקמת בתוך הבית לאחת שבחוץ, לפעמים אנו צריכים יותר לבלות בחוץ, אם מרפסת, חצר, גינה וכד'. קצת להתרענן לשנות אווירה עם עצמנו ולחזור הביתה. לכאלה שיכולים וזה לא בעיה בשבילם ועבורם יכולים להתקין בקלות בריכה לילדים בבית, זה מחוץ לבית זה פחות מפריע, זה לא תופס מקום וזה בהחלט עוזר לילדים וגורם להם הנאה לרוב.