בריכת פעוטות 

ישנם כמה סוגים של בריכת פעוטות, יש את הסוג היותר מושקע ויפה ויש את הסוג הפשוט והלא מסורבל מבחינת התקנה. ישנם בריכות שעשויות גומי, אבל לא כאלה שנקרעות בשנייה, אלא גומי חזק ועבה, שאפשר לשים בגינה או בחצר, למלא עם צינור כל פעם, כיוון שלא מדובר בכמות מים כזאת גדולה, ממלאים ויכולים לשים פעוטות בהם, כמובן בהשגחה תמידית של מבוגר, המים נמוכים, אין סכנות טביעה גדולות כמו בריכה רגילה, והם יכולים להשתעשע במיוחד בימי הקיץ החמים. כמובן שיש בריכת פעוטות יותר רצינית כזאת שממש מתקינים ברצפה, עשויה מחומר חזק וטוב, בה כבר אנו נחליף מים כל כמה זמן ולא כל פעם. 

בריכת פעוטות רצינית מותקנת בחצר היא בריכה שצריך לשמור ולנקות כי ידוע שחיידקים קיימים הכי הרבה במים שעומדים, לכן מסננים וכל מה שצריך כדי לשמור על הבריכה נקייה יהיו משהו מחייב, אנו לא נרצה שילדינו יחלו משהייה בבריכה. ישנם כאלה שרוצים להתקין בבית בריכה רצינית ויותר בוגרת כיוון שחושבים שחבל להתקין בריכת פעוטות כי הילדים יגדלו ואז לא יהיה בזה שימוש יותר, מה שלא ייקרה אם בוגרים יותר. אבל כל אחד והחלטותיו ואם כמובן יש אפשרות כלכלית אפשר לעשות הכל. בריכת פעוטות תשמש אותנו רבות, הילדים יהיו בה המון מגיל קטן עד גיל 9 בערך ואפילו קצת יותר. 

לכן בריכת פעוטות היא משהו שאפשר לשקול לחיוב, זה סך הכל יעזור לנו יותר אפילו ממה שיעזור להם. לנו יהיה קצת שקט מהם, הם יוציאו אנרגיות ויחזרו הביתה למקלחת ומנוחה טובה. הם יכולים לאחר חברים או קרובי משפחה ולהעביר איתם את הזמן במיוחד בחופשים ובחגים שאין לימודים, שיעורים ואפילו חוגים לא תמיד יש. בריכת פעוטות היא בהחלט דבר חיובי, כדאי לברר מחירים ולראות מה עדיף לנו ובאיזה סכומים אנו יכולים לעמוד וכמובן מה יתאים יותר לבית ולתנאיו. אם ילדינו אוהבים מים ושעשועי מים, זה גם יכול לעזור בימים שאנו לא רוצים לצאת איתם מהבית ומעדיפים שישארו ויהנו בבריכה הקיימת בבית ולא בחוץ.