ג'קוזי 

אין דבר יותק מפנק ומהנה מישיבה בתוך ג'קוזי כאשר המים הנעימים מכים בו עם הזרמים של הג'קוזי במקומות הנכונים. ישנם כמה סוגים של ג'קוזי, כאלה שנמצאים בתוך הבית וכאלה שהחלטנו למקם בחוץ, בגינה. מן הסתם שאלה שנמקם בחוץ יצטרכו יותר תחזוקה מכל הבחינות. בדרך כלל ג'קוזי שמותקן בבית אנו מרוקנים ומחליפים, מנקים בלי בעיה ושומרים עליו ככל שניתן. ג'קוזי שנמצא בחוץ מן הסתם דורש יותר תחזוקה ודורש מאיתנו גם בחירה מיוחדת לפני שאנו רוכשים אותו, חשוב שהחומרים שלו יהיו עמידים בפני עונות השנה כיוון שהוא ממוקם בחוץ, חשוב כי ג'קוזי יהיה גם בעל כיסוי כדי שנוכל לכסות כאשר הוא אינו בשימוש וכך למנוע כניסת לכלוך חרקים וכד'. 

ג'קוזי הממוקם בחוץ יכול לשמש אותנו גם בחורף גם בקיץ, בקיץ אנו יכולים להתרענן ובחורף להתפנק למרות שקר בחוץ בג'קוזי חמים ונעים. ג'קוזי אמור להיות בעל מערכת סינון וחיטוי, עם פילטרים דרושים כדי לשמור על מים צלולים ונקיים. בריכות ג'קוזי חיצוניות בדרך כלל מתאימות יותר למפגשים חברתיים, לכמות מסוימת של אנשים שלא כמו למשל בג'קוזי ביתי שזה יותר למצב פרטי שלנו עם עצמנו או עם בן או בת הזוג בקטע רומנטי. חשוב שהחומרים מהם עשוי הג'קוזי יהיו חסינים למזג האוויר בחוץ ועמידים בפניו. ישנם המון חידושים והתקדמות טכנולוגית אפילו בג'קוזי, כמו תאורה מיוחדת, מתקני כוסות מים מוארים, מערכת עיסוי מיוחדת וחדשה שמכוונת לגופנו. 

ניתן למצוא גם ג'קוזי עם מערכת שמע ושליטה מרחוק, כמובן שהרמקולים מכוסים ומוגנים מפני המים, ישנם שכלולים רבים שאנו יכולים להוסיף לכל ג'קוזי כמעט שנבחר לרכוש ולמקם אותו בחצר, זאת יכולה גם להיות דרך מאוד מקורית ונחמדה לארח חברים או קרובים בביתנו, בדרך של בואו נתפנק בג'קוזי. לקבל עיסוי מהמים על העור ובשרירים כמובן, להנות מחום המים לשתות משהו בזמן השהות בג'קוזי ולהרגיש טוב, ברגע שהשימוש נגמר ניתן לכסות אותו ולהמשיך בדרכנו לדבר אחר, אם קר וחורף ניתן להיכנס לבית החם אם קיץ וחם ניתן להנות מהאוויר של הלילה בחוץ, ג'קוזי הוא בילוי נעים תמיד. 

 

לקריאה נוספת:

בריכות זרמים

בריכות מחוממות

בריכת בטון