כיסוי בריכה 

אם אנו בעלי בריכה ביתית, אנו צריכים לדעת שתחזוק הוא אחד מהדברים החשובים ביותר עבורה, כדי שתישמר ותיהיה תמיד פנויה בשבילנו. אחד מהדברים שנהיה חייבים לרכוש הוא כיסוי בריכה. כיסוי בריכה ישמש אותנו בזמנים בהם אנו לא יכולים לשמור על הבריכה כל היום אבל בכל זאת צריכים משהו שישמור עליה נקייה מעלים ומכל מה שיכול להיכנס אליה באזור החצר. כיסוי בריכה שומר על הבריכה נקייה, ואם אנו רוצים להיכנס אנו רק צריכים לשלוף ולהוציא את הכיסוי. כיסוי בריכה בדרך כלל שמים בחורף או בסתיו שיש רוחות עזות שיכולות להעיף לכלוך או שיורד גשם רב ויש סופות קלות, אז מכסים את הבריכה ושומרים עליה. 

כמו שישנם סוגי ריפוד לריהוט גן. וכיסויים שיגנו מפני שמם כך ישנם סוגים רבים של כיסוי בריכה, מחומרים שונים ולכן עלינו לבחור את זה שהכי מתאים, מבחינת גודל, אורך ורוחב, ומבחינת הסוג שנראה לנו הכי טוב. ישנו כיסוי בריכה שהוא אטום לחלוטין ושום דבר לא יכול להיכנס לבריכה, כיוון שהכיסוי עוטף אותה לחלוטין. ישנו כיסוי בריכה שהוא לא אטום אבל בעל חורים מאוד קטנים כמו מסננת של כל הלכלוך וכשמוציאים את הכיסוי מוציאים רק את הלכלוכים שנצברו עליו. ישנם כאלה שמעדיפים משהו אטום וסגור לחלוטין אחרים מעדיפים משהו יותר פשוט, תלוי בסוג הבריכה, בגודלה וברמה בה אנו מחליטים לתחזק אותה. 

כיסוי בריכה הוא בהחלט דבר שימושי מאוד, אנו נצטרך המון פעמים לכסות אותה, אנו לא יכולים אף פעם לצפות את תנאי מזג האוויר ואם הבריכה אינה מקורה, שברוב המקרים היא לא, אנו נצטרך כיסוי בריכה שיעזור לנו להפוך אותה לכביכול מקורה ומוגנת. כיסוי בריכה הוא חשוב כמו חומר חיטוי למים מפני חיידקים, כמו מסננים, כמו שנקנה תאורה לבריכה וכד'. אנו צריכים לרכוש כל מיני דברים שעוזרים לשמור על הבריכה נקייה יפה וטובה, לא מספיק רק להתקין בריכה בבית אלא גם לשמור עליה, סך הכל לא כל אחד יכול לעשות זאת בביתו ולכן אנו צריכים לראות הצ'ופר הזה כדבר חיובי וכן לנהוג בו. כיסוי בריכה הוא חשוב והכרחי וחוסך לנו ניקיונות מיותרים.