תאורת בריכה 

תאורת בריכה עוזרת להפוך את הבריכה שלכם, בין אם זו בריכת שחיה ובין אם זו בריכת נוי, למעוצבת יותר וליפה יותר. בריכת שחיה ובריכות נוי עוזרות לייפות כל חצר וכל גג בו הן נמצאות אך התאורה הופכת אותן למושכות וליפות עוד יותר והיא עוזרת להפוך את הגינה לבעלת מראה מעוצב עוד יותר. מלבד היתרונות האסתטיים הרבים שיש לתאורת בריכה תאורה זו היא גם פרקטית ביותר. תאורת בריכה איכותית מאפשרת את הרחצה גם במהלך שעות הלילה והחשיכה. כמו כן, במקרים בהם מדובר בבריכת נוי ולא בבריכת שחיה תאורת בריכה מאירה את הבריכה באור יקרות והופכת אותה ליפה ולמעוצבת מאוד גם בשעות הלילה. אם יש ברשותכם בריכת שחיה או בריכת נוי כדאי, אם כן, לא לוותר על תאורת בריכה איכותית.

תאורת בריכה מאפשרת לכם לשחות במהלך שעות הלילה ומאפשרת לכם להנות מבריכת הנוי שלכם גם לאחר שהחשיכה יורדת. מעבר לפרקטיות הגדולה של תאורת בריכה היא מאפשרת לכם, כאמור לעיל, להפוך את מראה הבריכה למעוצב יותר ואת סביבת הבריכה למעוצבת יותר. ניתן לבחור מנורות המאירות את הבריכה מזויות שונות ובצבעים שונים. כך למשל, אם תרצו תוכלו להאיר את הבריכה שלכם מתחת למים ובצבעים שונים ומלהיבים. כך תוכלו, באמצעות תאורת בריכה מושקעת, להפוך את הבריכה, גם אם היא מרהיבה ביופיה, למיוחדת עוד יותר ולמזמינה עוד יותר עבור כל מי שמתבונן בה או רוחץ בתוכה.

תאורת בריכה יכולה לכלול מנורות שונות. כאשר אתם בוחרים מנורות עבור הבריכה יש לבחור מנורות חסכוניות בחשמל ככל האפשר וידידותיות לסביבה. כמו כן, כדאי לבחור בנורות שאינן צריכות תחזוקה רבה וכדאי לבחור בתאורת בריכה איכותית ועמידה ככל האפשר. תאורת בריכה מצוינת היא תאורה המופעלת על ידי מנורות לדים. נורות אלו הן גם חסכוניות בחשמל, דבר שיעזור לכם לחסוך באנרגיה, גם עמידות מאוד וגם עוזרות להאיר את הבריכה כך שהיא תראה מעוצבת יותר. כמו כן, מנורות אלו כמעט ואינן דורשות תחזוקה כך שהדבר מהווה יתרון נוסף כאשר אתם באים לבחור מנורות עבור תאורת בריכה.